Blog


 

Jmenuji se Michaela, miluji život a na svých cestách se na svět ráda jedním okem dívám skrze hledáček fotoaparátu. Miluji cestování a kamkoliv jdu, mám foťák téměř k ruce přirostlý a co jde, se tak zvěčnit snažím.

Ve svém okolí mám stále mnoho těch, kteří řeší jak být spokojenější v současném partnerském vztahu nebo jak nají toho ideálního partnera. Z vlastní zkušenosti však vím, že tu důležitou a ideální osobu v našem životě již máme - jsme jí my sami. Znám i mnoho nefungujících vztahů, kde ti dva jsou vedle sebe spíše ze zvyku anebo jen pro...

Jak vlastně menstruaci přijímáme? Bereme jí jako dar nebo jako zátěž? A jaká byla tvoje první menstruace? Byl to krásný zážitek, který jsi oslavila? Každá z nás tu první menstruaci zažila plně jinak a odpověď nechám na každé z vás - protože o tom to je. Na každé z nás záleží a je v celku jedno, co si kdo myslí a co nám kdo tvrdí....

Často dostávám otázky typu - jak naše pánevní dno souvisí s naší stabilitou? A jak je možné, že souvisí s našimi chodidly i naším krkem? A jak je to vlastně s tím uzemněním?

Dech

05.01.2020

Každý den ráno po probuzení máme možnost začít nový život s čerstvou perspektivou pramenící z poznatků z předchozího dne, osvěžení nočním odpočinkem.

Čas na sebe

28.12.2019

Čas je tím nejdůležitějším bodem v našem životě

Proměny

18.12.2019

S blížícím se koncem roku opravdu intenzivně cítím, jak moc chci konec toho letošního roku strávit v tichu a dát sama sobě příležitost k intenzivnějšímu sestupu do hlubin nitra.

Když se životu otevřeme, pak nám nabídne náruč neomezených možností, vůní a cestu plnou květin. Náš život může být krásnou cestou a je jen na nás, jak se vším naložíme.

Přijmout sama

11.12.2019

Každý z nás touží být milován, přijímán a každý z nás chce někam patřit. Tato touha po lásce a přijetí druhými je tím, co nás motivuje jednat tak, jak jednáme. Dnešní společnost nás od dětství vede k tomu, že lásku je třeba si zasloužit a naplnit očekávání druhých.

Každý z nás má fyzické tělo jako schránku pro svou duši a aby se naše duše cítila dobře, musíme o sebe dobře pečovat.