Blog


 

Menstruace

20.11.2019

Menstruace - to slovo, které je pro mnoho lidí stále velkým tabu. A vlastně ten "moderní" přístup k cykličnosti a menstruaci nám jasně dává najevo, že je to něco, o čem víme, ale je možná v pořádku "to" ignorovat a nemluvit o tom.

Sebeláska

03.11.2019

Během (online) sezení často klienti řeší i to, jak se přestat bát vystoupit z davu. Spolu s tím je třeba myslet na to, že chceme-li vystoupit z davu a jít svou vlastní cestou, je třeba začít mít se rád. Ano, mnoho lidí si sebelásku stále plete s narcismem, ale přitom tyto dva pojmy jsou opravdu rozdílné. Narcismus je opravdu...

Chcete se nachystat na pohodové těhotenství nebo jste po porodu, cvičíte, žijete zdravě a přesto se necítíte úplně fit a vnímáte, že potřebujete ještě navíc? Lékař vám doporučil cvičení na svaly pánevního dna, ale neporadil vám jak na to a rady na internetu nejsou nic moc?

Dýchej

20.10.2019

Dech je s námi od samého počátku až do samého konce. Bez dechu by nebyl náš život.

Cesta do nitra

20.10.2019

Vím, že každý z nás ví, ale právě teď posílám jen malé připomenutí....

Když se s ženami z mého okolí dostaneme na téma hormonální antikoncepce, často dostávám otázku, jak dlouho antikoncepci neberu a kdy jsem se začala ladit sama na sebe, své tělo a jeho potřeby? Odpověď je celkem jednoduchá, antikoncepci jsem nikdy nebrala, vždy mi tak nějak přirozeně přišlo vnímat samu sebe a hlavně své tělo, které mi svými signály...

Přátelství

30.09.2019

Před nedávnem jsem dostala otázku na to, co je pro mě přátelství? Co jsem odpověděla, ale dala jsem si na širší odpověď trochu času a ten čas právě (věřím) dozrál a ráda bych se s Vámi o to podělila.

Online sezení

27.09.2019

Ptáte se neustále druhých na rady, ale nesouhlasíte s nimi? Co když vás tam stále něco brzdí a necítíte, že s těmi odpověďmi druhých nesouzníte a vy nevíte proč? Ano, není to snadné, protože to, co radí druzí a je pro druhé jednoduché, nemůže být jednoduché pro vás. Proč? Protože každý z nás má tu svou cestu a je jen...

Nedovolme svému strachu a domněnkám, aby nás brzdili a bránily nám být samy sebou. Milé ženy, pokud jste se dostaly do slepé uličky, točíte se stále dokola a začínáte být unavené, pak zastavte, nalaďte se samy na sebe, na svůj dech a spojme se samy se sebou. Proč? Protože všechny odpovědi máme samy v sobě, ve svém nitru.

Jedinečnost

22.09.2019

Dříve jsem slýchávala, že ten, kdo má rád sám sebe, je namyšlený, mělo by se více myslet na druhé a pak teprve na sebe. Pak se to najednou překlopilo a začala jsem všude kolem slýchat a číst, jak by každý z nás měl dát na první místo sám sebe a v tu chvíli jsem v tom začala mít bordel.