Deník průvodkyně ženstvím

Blog

                                                 Ta pravá cesta vede dovnitř, odkud můžeme pozorovat vlastní tělo a dívat se na něj                                         ze svého nejniternějšího bytí. 
 

Navigace

16.01.2021

Sem tam máme pocit, jako bychom ztratili směr...

Co jsem se za ten poslední rok opravdu naučila, tak to, jak důležitý je odpočinek, čas pro sebe a jak důležité je zachovat klid a dovolit si zhluboka dýchat. Ano, dýchat i ve chvílích, kdy jsem obklopena totálním chaosem a vlastně i díky tomu, co vše se kolem nás dělo a stále děje jsem se opět posunula o kus vpřed....

Brána roku 2021 je otevřena. Ta cesta, na kterou jsme se dostali skrze tu bránu roku s jedničkou na konci, každému z nás nabízí nové výzvy a je jen na každém z nás, jakým směrem bude pokračovat.

Rok 2020 se nám blíží chtě nechtě ke konci a právě teď nastává ideální čas jej uzavřít a propustit vše, co již nepotřebujeme.

Tento rok byl, vlastně stále ještě je pro nás všechny velmi náročný a v mnohém nám dal co pro to. Každý z nás si procházel různými emočními stavy, které byly ve vlnách. Od radosti ke strachu, frustraci...a zase zpět - jako na houpačce.

Ve společnosti stále koluje taková informace, že přeci ti, kteří pomáhají druhým si musí nechat cokoliv líbit, nechají se sebou zametat, vláčet bahnem a na vše vám řeknou ano jen proto, aby na sebe nestáhli zlo.

Než se pustíte do samotného čtení článku, chci vás jen upozornit: pokud jste skeptiční k povídání o duších i o tom, jak si každý z nás vybírá tu správnou chvíli pro to, kdy se narodí, pak tento článek s klidem v duši nečtěte.

Zastav se!

24.11.2020

V mém životě jsem zažila pár chvilek, kdy jsem začala ztrácet víru v lepší zítřky, hlavně ve chvílích, kdy ostatní to dění kolem vnímali jinak než-li já sama.

Podzimní fázi vnímám jako krásné přechodové období. Tato fáze je spojena s menstruační fází Čarodějky a toto období je i svým způsobem komplikovaným.