Osho zen tarot, aneb cesta k sobě

Online kurz, kterým pronikneš do hloubky Osho zen tarotu

Tento kurz není žádné biflování významů karet! Naopak - tento kurz je jedinečný, originální a přizpůsobený každému z vás, kdo se do něj rozhodnete přihlásit. Každý den pohlížíme do zrcadla, abychom zkontrolovali a poupravili naší vnější tvář. Stejně tak důležité je dívat se i do zrcadla, které nám odráží naší vnitřní tvář. A právě tu naší vnitřní tvář odráží obrázky tarotu.

Významy jednotlivých obrázků tarotu si můžete zjistit kdekoliv z dostupné literatury a internetu. To, co je na tomto kurzu jedinečné, je osobní prožitek při pronikání tajů obrázků tarotu. Co je také jedinečné je zpětná vazba na vaší práci s obrázky.

Tento kurz je určen jak těm, kteří s tarotem pracovat právě začínáte, ale i těm, kteří s tarotem již nějakou dobu pracují a touží objevit nová zákoutí.

Kurz tě rozhodně nenaučí číst budoucnost a být jen pasivním příjemcem informací.

Toužíš se vyznat sama v sobě, chceš poznat, kdo jsi, toužíš po změně a nevíš, kudy se vydat? Pak je tady online kurz tarotového (sebe)koučování, kdy tarot je zrcadlem naší duše.

Co tě v tomto korespondenčním kurzu čeká?

8 týdnů zaměřených na Osho zen tarot.

Sadu Osho zen tarot vnímám více jako hru a tak si během těch krásných 8 týdnů budeme připomínat, jaké to je si hrát, začneme více sestupovat do vlastního nitra a probouzet vnitřní dítě

Každý týden obdržíš e-mail s informacemi a tipy na praktická cvičení, díky kterým se budeš na energii jednotlivých karet.

Jednotlivé lekci ti pomohou odhodit obavy z obrázků Osho zen tarotu, naladit se na poselství jednotlivých karet a v průběhu tohoto kurzu získáš snadný a hravý nástroj pro zorientování se ve tvém vlastním nitru i vnějším světě. A zároveň poznáš i jak nastoupit na cestu k radosti.

Co tímto kurzem získáš?

Propojíš se více svou intuicí i hravostí

Více se přeneseš do právě probíhajícího okamžiku

Více porozumíš přáním své duše a svému životnímu poslání

Naučíš se pracovat s otázkami (jak je správně klást)

Začneš hlouběji pronikat do balíčku Osho zen tarotu a jednotlivých obrázků

Tento kurz probíhá pouze online - zasíláním pravidelných e-mailů, budeš tak potřebovat připojení k internetu, aby sis mohla v klidu procházet jednotlivé lekce, ke kterým budeš postupně dostávat přístup.

U tohoto online kurzu* je jeho zahájení na vzájemné domluvě.

Platba za kurz je při přihlášení: 3.900,-

*pokud tento kurz chceš někomu darovat, lze vystavit i dárkový poukaz.

Přihlášení do kurzu: michaela@byasma.cz či skrze formulář níže

Objednávka online kurzu Osho zen tarot

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.