Deník průvodkyně ženstvím

Ta pravá cesta vede dovnitř, odkud můžeme pozorovat vlastní tělo a dívat se na něj ze svého nejniternějšího bytí.

 

Před nedávnem jsem dostala otázku, zda si dávám předsevzetí a zda je něco, čeho chci dosáhnout. Nedávám si klasická předsevzetí a s pouštěním toho, co ve svém životě nechci a s přijímáním toho, co chci, mohu začít kdykoliv v průběhu roku a není k tomu třeba konec jednoho a začátek dalšího roku.

Ukončení starého a zahájení nového roku je pro mne vždy velkým obdobím a vždy se potřebuji uklidit někam do ticha, dovolit si krátkou chvíli být sama se sebou. Spolu s tím si dovolím sestoupit do svého nitra mnohem hlouběji a nechat odplavit to, co již nepotřebuji.

Vděčnost

29.12.2019

Blíží se nám ke konci rok 2019 a tak jsem se rozhodla sepsat pár bodů..

Cesta k sobě

02.11.2019

Na individuálních (online) sezeních s klientkami (kromě jiného) řešíváme nepřijetí a nerespektu od okolí (od těch nejbližších). Jak nás však mohou druzí přijímat, když nerespektujeme sami sebe a místo toho, abychom si zametli před vlastním prahem, řešíme životy druhých (vždyť je někdy pohodlnější řešit život druhých, no ne?

OM Chanting

05.10.2019

Než se pustím do samotného vyprávění mého příběhu s touto technikou, pak chci nejprve odpovědět na to, co vlastně OM Chanting je?

Dlouhou dobu jsem šla od ničeho k ničemu, vždy jsem něco začala, pro danou aktivitu jsem se nadchla a po krátké době mě nadšení pustilo a přelítla jsem k něčemu novému. U ničeho jsem tak dlouhou dobu nevydržela. Jak bych taky mohla, když jsem vůbec neznala sama sebe a nevěděla jsem, kam mířím. Stranila jsem se kolektivů a raději jsem...