Deník průvodkyně ženstvím

Ta pravá cesta vede dovnitř, odkud můžeme pozorovat vlastní tělo a dívat se na něj ze svého nejniternějšího bytí.

 

Často dostávám otázky typu - jak naše pánevní dno souvisí s naší stabilitou? A jak je možné, že souvisí s našimi chodidly i naším krkem? A jak je to vlastně s tím uzemněním?

Před nedávnem jsem dostala otázku, zda si dávám předsevzetí a zda je něco, čeho chci dosáhnout. Nedávám si klasická předsevzetí a s pouštěním toho, co ve svém životě nechci a s přijímáním toho, co chci, mohu začít kdykoliv v průběhu roku a není k tomu třeba konec jednoho a začátek dalšího roku.

Ukončení starého a zahájení nového roku je pro mne vždy velkým obdobím a vždy se potřebuji uklidit někam do ticha, dovolit si krátkou chvíli být sama se sebou. Spolu s tím si dovolím sestoupit do svého nitra mnohem hlouběji a nechat odplavit to, co již nepotřebuji.

Dech

05.01.2020

Každý den ráno po probuzení máme možnost začít nový život s čerstvou perspektivou pramenící z poznatků z předchozího dne, osvěžení nočním odpočinkem.

Vděčnost

29.12.2019

Blíží se nám ke konci rok 2019 a tak jsem se rozhodla sepsat pár bodů..

Čas na sebe

28.12.2019

Čas je tím nejdůležitějším bodem v našem životě

Proměny

18.12.2019

S blížícím se koncem roku opravdu intenzivně cítím, jak moc chci konec toho letošního roku strávit v tichu a dát sama sobě příležitost k intenzivnějšímu sestupu do hlubin nitra.

Když se životu otevřeme, pak nám nabídne náruč neomezených možností, vůní a cestu plnou květin. Náš život může být krásnou cestou a je jen na nás, jak se vším naložíme.

Přijmout sama

11.12.2019

Každý z nás touží být milován, přijímán a každý z nás chce někam patřit. Tato touha po lásce a přijetí druhými je tím, co nás motivuje jednat tak, jak jednáme. Dnešní společnost nás od dětství vede k tomu, že lásku je třeba si zasloužit a naplnit očekávání druhých.

Každý z nás má fyzické tělo jako schránku pro svou duši a aby se naše duše cítila dobře, musíme o sebe dobře pečovat.