Jak pracuji?

Jsem absolventka výcviku Koučink jako umění (MgA. Magdalena Vokáčová), Lektorského výcviku Školy pánevního dna (Renata Sahani) a mnohých dalších dlouhodobých rozvojových kurzů a seminářů. 

Jsem průvodkyní žen na cestě domů. Domů do své duše,do svého nitra, tam, kde každá z nás má všechny své odpovědi....Mou velkou vášní je pomáhat ženám k jejich vnitřní svobodě, celistvosti a během online sezení a skrze živé kurzy pánevního dna metodou 3x3 vás zavedu do těch nejhlubších míst, které stojí za to objevit. 

Jak pracuji?

Při své práci využívám obrázkovou metodu tarotu, vizualizaci, meditaci, (nejen) během individuálních sezení klienty podporuji v objevování vnitřních zdrojů a motivuji k aktivnímu přístupu i ke změnám v zajetých kolejích (stereotypů). 

S čím během sezení mohu pomoci?

Učím ženy, jakým  způsobem se mohou znovu zamilovat samy do sebe. Proč je vlastně sebeláska v našem životě tak důležitá a co vše v našem životě ovlivňuje, když nemáte ráda sama sebe?

Převzetí zodpovědnosti za svůj vlastní život. Zbavit se strachu a vzít život do svých vlastních rukou. Přijmout svou nedokonalost a radovat se z chyb, které v životě děláte - protože jen díky nim se můžete dále posouvat a růst.

Nastavit si a zvědomit své hranice. Kde vlastně ve svém životě na hranice narážíte a k čemu jsou dobré? Jaké to je vystoupit ze své komfortní zóny?

Učím komunikaci. Tak, aby jste uměla vyjádřit svůj názor, pocit,..tak, aby vám druzí rozuměli.

Učím pracovat i s emocemi a jak je dostat pod kontrolu. Dovolte si projevit a prožívat své emoce bez výčitek.

Jak zažívat pohodovou menstruaci či jak se nachystat na těhotenství, porod, jak se dostat zpět do pohody po porodu,..... Přechodové rituály.