Cesta k sobě, aneb buď vědomou ženou

24.01.2021

Možná se ptáš...

...jak se můžeš přiblížit sama sobě,

...jak samu sebe začít vnímat 

...jak probudit svou vnitřní ženu a přiblížit se jí

...na to, jak probudit svou kreativitu a jak jí zapojit do svého života

Každý z nás má svůj dar a každý z nás je jedinečný. Víš, jaký je ten tvůj dar, jak se mu přiblížit a jak se přiblížit sama sobě?

Probudíš-li svou vnitřní kreativitu, svého umělce, své poslání, zvládneš tak růst a jít svou vlastní cestou. Za svými sny. Stačí si jen uvědomit ty bloky a staré nefunkční vzorce, které tě brzdí na tvé cestě. Uvědom si ty zábrany a všechny výmluvy, které na svou cestu stavíš a pojď raději konečně tvořit. Tvořit přesně takový život, po jakém toužíš. 

Tvůj život se děje teď - ne až v pátek, o víkendu nebo až s rozvolní všechna ta opatření. Děje se teď, každý den. 

Často se setkávám s takovými názory žen, které říkají, že nemají čas, protože mají doma rodinu, musí pečovat o své děti. Říkají i to, jak jsou na vše sami, protože manžel vydělává peníze, nemají žádné hlídání,..to vše jsou jen výmluvy, jen abychom se nemuseli vydat za tou změnou, o které jen mluvíme. 

Jo, taky jsem žila život, kdy jsem tvrdila, že něco nejde a přesto jsem se rozhodla zvednout se, vyrazit a jít za svými sny a plnit své poslání. Jsem tady, abych tě provedla po tvé vnitřní krajině a abych ti pomohla objevit tu tvou cestu spolu s tvými dary. 

Sama jsem si ověřila, že je mnohem lepší žít život naplněný radostí, lehkostí a hravostí. A že stojí za to být tady a teď.

Ano, mnohdy zapomínáme na sebe a na návrat k sobě samým, na návrat domů, do své vnitřní krajiny, kde máme všechny své odpovědi. 

A věř, že k tomu nejsou potřeba velká kouzla, ani nic velkého. Stačí se jen rozhodnout a vystoupit z toho všeho, co se na nás valí ze všech stran a ujasnit si, kdo jsme, kam jdeme a co ve svém životě vlastně chceme. 

Jediné, co nás často brzdí na té cestě za svými sny jsme my sami.

Díky tomu, co se děje všude kolem, jsem si dopřála čas k úplnému zastavení, k plynutí a k uvědomění si všech svých možnostech a zdokonalila se v dalších oblastech. Najednou jsem se postavila do své plné síly a dovolila jsem si začít více tvořit v online světě a díky tomu jsem pro vás nachystala i nový 12týdenní online program Vědomá žena. Proč? Abych byla blíž vám všem - i vám, kteří jste třeba na druhém konci světa nebo jste doma s dětmi nebo si zkrátka zrovna nemůžete vzít volno z práce, abyste vyrazili na některou z akcí.   

Už před dávnou dobou jsem si uvědomila, že se mnohdy pevně držíme starého a známého místo toho, abychom vyrazili za tou změnou. Raději zůstáváme tam, kde to skutečně známe a cítíme se tam bezpečně. Někdy stačí jen jeden malý krok a najednou zjistíme, že není tak hrozné opustit svou komfortní zónu a že jít do hloubky své vnitřní krajiny není tak hrozné. Najednou odhalíme to, co je třeba řešit, kde máme své bloky a jak se můžeme otevřít sami sobě i své kreativitě. A díky tomu všemu najednou můžeme začít pracovat na tom, co nás brzdí na naší cestě. Na cestě k sobě samým. 

Ptáš se, kolik času potřebuješ k 12týdennímu on-line programu Vědomá žena?

Tento program vidím jako ideální příležitost k vytvoření si půl hodiny denně jen sama pro sebe.

Během tohoto programu získáte vždy v pondělí nové materiály s mnohými úkoly na cestu k sobě samým a zároveň to vše budete moci denně praktikovat. 

Některé úkoly se vám budou zdát snazší, jiné složitější. Do něčeho se vám hned nebude chtít, něco z toho vám půjde okamžitě s lehkostí. 

Po celou dobu programu budete mít mou podporu. A ano, některé z věcí z programu půjdou zařadit do běžného života, ale na některé si budete muset vyhradit čas. Stačí jen pracovat na zklidnění vašeho vnitřního kritika a věřit, že ten výsledek 12týdenního on-line programu bude stát za to. 

Během dne k vám budou přicházet další informace a nápady, které si můžete zaznamenávat do vašeho deníku a nadále s nimi pracovat. 

Brány tohoto 12týdenního online programu Vědomá žena jsou již otevřené. Jste-li již rozhodnutá se přidat, pak si již teď do svého harmonogramu zaneste pravidelný čas pro sebe - ano, i ten čas pro sebe jde zahrnout do diáře při plánování svých aktivit. Věřte, že se vám to vyplatí ve všech oblastech vašeho života. 

Dovolte si změnu a nechte rozkvést svůj střed, svou kreativitu i samu sebe. 

Dovolte si žít, plynout a více být. 

Pojďte dát na první místo samu sebe a začněte tvořit takový život, z kterého si nemusíte brát dovolenou. Stačí se rozhodnout pro změnu.

Do 15.2. je vstup do online programu z akční cenu a ne, nespletla jsem se. Chci, aby ten kurz byl dostupný všem. Jsem tu pro vás. Tak co? Přidáte se?

12týdenní online program Vědomá žena

S láskou, 

Michaela