Jedinečnost

22.01.2018

Každý z nás je jedinečný a všichni v sobě máme jiskru génia. Každý z nás je tady z nějakého důvodu, pro nějaký ušlechtilý cíl umožňující nám projevit svůj nejvyšší potenciál a zároveň tak obohatit životy druhých lidí, kteří jsou v našem okolí. Co znamená najít své poslání? Sama to vnímám tak, že nemusím opustit své současné zaměstnání, jen do své činnosti vnést více nadšení a zaměřit se na to, co nám doopravdy jde. Co se zkusit rozhodnout být výborní ve všem, co děláme? A co k tomu začít doopravdy žít a život si užívat?

Ti nejnadanější a nejvíce spokojení lidé se od každého z nás nijak neliší. Každý z nás vzešel z téhož univerza. Ale jen ti, kdo se zvládnou povznést nad pouhou existenci, kdy rozdmíchávají plameny svého lidského potenciálu, magický tanec života si užívají plnými doušky a pro sebe dělají něco víc.

Pojďme se na svůj vět podívat trochu s odstupem a zkusme v tom, co nám život přináší, vidět příležitost. A pokud přijmeme sami sebe a začneme se vnímat za jedinečné osobnosti, začneme podávat vynikající výsledky. Sebepřijetí a sebeúcta je skvělá věc.