Jméno duše

05.01.2022

Ten loňský byl - alespoň pro mne - velmi transformační. Mnohdy jsem se podívala na to, co mi bere energii, co mohu propustit a čemu se mohu otevřít.  

Na přelomu října a listopadu 2021  v mém životě odstartovala hluboká transformace. Co šlo, odpadalo a mnohé se přeskládalo. Ten loňský rok vskutku mnohé rozebral a přeskládal, co se jen přeskládat dalo. Rozehnal silou velikou vše, co jsme znali a všechny naše jistoty - některé drsně, jiné jemněji, podle toho, na co jsme byli připravení.

 A čím více se blížil prosincový zimní slunovrat, tím více jsem cítila, jak se začínám vracet zpět do své síly.   

V průběhu celého transformačního období jsem vnímala, že je třeba dopřávat si více času pro sebe a více odpočinku, ale kolem slunovratu ta potřeba času pro sebe byla silnější. Dovolit si více být, plynout a ten čas si dopřávat v tichu. Čím více jsem si dopřávala chvilek v tichu, pak jsem najednou vnímala, že je ten správný čas k sobě nechat konečně přijít jméno duše. To jméno, s kterým jsem se chtěla spojit již v červnu, ale ten správný čas nastal až v blížícím se zimním slunovratem.  

Se jménem své duše jsem se setkala v nádherné vizualizaci, která trvala několik málo minut. A to jméno, které mi přišlo, je Azraela Meera. 

Spolu s tím jménem duše vnímám, jak se v mém životě ještě pár věcí přeměňuje a až se ty procesy u konce nebo se k tomu konci přiblíží, pak vám ty změny včas představím. Tou první změnou, kterou mohu představit již nyní je nový projekt Světlo z nitra, který jsme založily se spřízněnou duší Andreou Kastreou Almei. Na přehled společných akcí se můžete podívat zde.

S láskou, 

Michaela Azraela Meera