Nástěnka vizí

01.03.2020

To, co vysíláme, se nám vrací. To, čemu věnujeme pozornost, v našem životě roste. Pokud vysíláme negativní myšlenky, začnou se kolem nás dít samé negativní věci. Pokud však do svého života vpustíme pozitivní myšlení a vše, co nás motivuje, budeme se v našem životě setkávat s pozitivními situacemi i možnostmi, jak své cíle zrealizovat. 

První měsíc tohoto roku, leden, utekl rychle a máme tady únor. Všichni máme sny a cíle. Nástěnka našich snů a cíl je skvělá věc, která nám pomůže ujasnit si to, kam směřujeme, co chceme, připomíná nám naše cíle, po kterých toužíme. Dovoluje nám prožít naše emoce, které se u nás projeví, až si své sny uskutečníme. Nástěnka vizí nám určitě může pomoci změnit nastavení naší mysli a přeměnit nevědomé na vědomé. 

Na tvorbu takové nástěnky si vyhraďte dostatek času, kdy vás nikdo nebude rušit. Klidně vypněte i vás mobilní telefon a tento čas věnujte jen sami sobě. Je to jen a jen váš čas, v němž si plánujete to, čeho chcete dosáhnout. 

Myslím, že je důležité si nástěnku rozdělit na 4 oblasti - úspěch, vztahy, zdraví a osobní růst.

Máte doma kupu časopisů s obrázky? Nebo fotíte a máte tak mnoho fotografií? Pak si ty časopisy či fotografie projděte, listujte časopisy a vystřihujte nebo vyvolejte ty obrázky, které zobrazují vše, co by jste do svého života chtěli vpustit. Může to být např. místo, kam by jste se rádi vydali, osoba, která vás v čemkoli inspiruje....

Poté se ujasněte, že máte dostatek obrázků, které se pojí s výše zmíněnými oblastmi. 

Nástěnka vizí by se měla stát vaším každodenním společníkem a vždy po probuzení jí věnujte krátkým pohledem a v mysli se přeneste na místa z obrázků. Jaké by bylo být na místech, která máte na obrázku? Jaké by bylo být v daném cíli, který jste si stanovili? Jak se cítíte a co tam vidíte? 

Postupem času tak naprogramujete svou podvědomou mysl tak, že vaše mysl skutečně uvěří, že vše je možné a vy se začnete cítit mnohem lépe. 

Některé věci a situace se nezačnou dít okamžitě, možná se začne dít za měsíc...Pokud tomu však dáváte alespoň 5 minut denně, začnou se ve vašem životě dít zázraky.