Online sezení

27.09.2019

Ptáte se neustále druhých na rady, ale nesouhlasíte s nimi? Co když vás tam stále něco brzdí a necítíte, že s těmi odpověďmi druhých nesouzníte a vy nevíte proč? Ano, není to snadné, protože to, co radí druzí a je pro druhé jednoduché, nemůže být jednoduché pro vás. Proč? Protože každý z nás má tu svou cestu a je jen na nás, pro co se v našem životě rozhodneme. Chceme žít svůj vlastní život nebo život někoho druhého, podřizovat se druhým a nasazovat si tak další masku?

Rozhodně vám nebudu dávat odpovědi na vaše otázky, protože vy si odpovíte sami - jen si to chce dopřát čas. Stačí přestat odkládat, začít sundavat postupně ty masky, kterými jsme obalení a dopřát si i ten nadhled nad danou situací. Já vám mohu pomoci sestoupit pro ty odpovědi ve vašem vlastním nitru a ukázat vám ty možnosti k řešení dané situtace. Během (online) koučování se dostaneme rychle k podstatě věci a mnohem rychleji si tak pojmenujete vzniklou situaci a lépe jí tak vezmete do svých rukou. Mnohem efektivněji tak najdete i řešení.

Při sezení s klienty kladu důraz na to, abychom pracovali takovým způsobem práce, který bude ušitý na míru právě vám.

Během sezení vám nikdo nebude nic vnucovat ani zakazovat a budete podpořeni v jednotlivých krocích k dosažení Vámi stanoveného cíle. . Myslím si, že neexistuje ošklivý a špatný obrázek.

Po ukončení sezení tak budete vybavení potřebnými nástroji a s radosti i chutí se tak můžete vydat do života, který bude skutečně podle vašich představ.