Poznej sám sebe

15.07.2019

Mnoho z nás řeší druhé místo toho, abychom začali sami u sebe. Víme, kdo jsme a kam míříme? Stojíme na místě či na rozcestí a nevíme, jak se rozhodnout, kudy pokračovat dál? A jak se vlastně můžeme přiblížit sami sobě a toho, čeho chceme dosáhnout?

Abychom našli odpovědi na všechny naše otázky, pak je tu (online) koučování. Co je vlastně koučování? Je to proces podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. 

Proč vlastně online koučování?

Je to ideální způsob, kdy se s koučem můžete spojit odkudkoliv a kdykoliv. Postačí vám pouze notebook, připojení k internetu a skype. 

Online koučování znamená se děje především prostřednictvím skypu. Online koučování má obrovský potenciál a prokazatelné, úspěšné výsledky.

Jakým způsobem pracuji? 

Při (online) sezení kladu důraz na to, abychom pracovali takovým způsobem práce, který je ušitý na míru právě vám (klientovi) - při své práci se řídím etickým kodexem koučů a vše, s čím během sezení budeme pracovat, se nedostane ke třetí osobě. .

A samém počátku sezení společně pracujeme s ujasněním tématu a díky obrázkům tarotu si ujasňujeme cílový stav. K jednotlivým obrázkům, s kterými během sezení pracujeme, pokládám otázky a pracujeme tak na jednotlivých krocích, jak dojít k cíli a jak překonat a využít překážky na dané cestě. .

Během sezení vytvoříme plán jednotlivých kroků, které pro vás budou motivující a jsou ke zvládnutí cesty k cíli. Díky obrázkům, které si vytáhnete, vám pomohou pojmenovat přesně to, co vám jinak příliš pojmenovat nejde. .

Během sezení budete podpořeni v jednotlivých krocích k dosažení vámi stanoveného cíle. .

Po ukončení sezení tak budete vybavení potřebnými nástroji a s radostí a chutí se tak můžete vydat do života, který bude podle vašich představ. 

Online koučování je stejně efektivní jako koučování v koučovně a je mnohdy finančně dostupnější i časově flexibilnější než-li koučování osobní.  

Doporučený počet (online) sezení je 5

Délka sezení 60 - 90 minut

Cena 1.500,- / 1 online sezení*

*při zakoupení balíčku 5ti (online) sezení sleva ve výši 1.000,-