Rozdíly mezi ženami a muži

09.02.2018

"Žena musí být milována, ne chápána"

Jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami? Jaký tam vidíte rozdíl?

Sama jako jeden z rozdílů vnímám v tom, že žena je schopna dát život. V tomto případě se muž dostává do role pořízeného a tato podřízenost může sehrávat velkou roli v tom, že ženy jsou muži po mnoho let ovládnuty. Na povrch se tak dostává pocit méněcennosti a projevuje se tak, že muž se povyšuje. Proč to tak dělá? Možná pro to, aby oklamal sám sebe i své okolí. Žena však díky mateřství zůstává zranitelnou a na muži závislou a mnozí muži toho začali využívat. 

Další rozdíl vnímám i ten, že žena zvládne milovat více než muž. Pro mnoho mužů je láska pouze fyzickou nutností. Žena tak může být spokojena s jednou láskou, protože se nedívá pouze na mužské tělo, ale dívá se více do nitra a na jeho skryté kvality. Většina žen se nezamiluje do mužů pro jeho svalnaté tělo, ale za zamiluje se do muže, který má charizma. Co je vlastně charizma? Něco, co není přímo definovaného a je to přitom něco atraktivního. Je to něco, co skrývá tajemství, které stojí za to prozkoumat. Vím, že většina žen nechce vedle sebe muže jen pro to, aby vedle sebe měli muže, ale pro to, aby mohla zažívat dobrodružství v objevování vědomého stavu. 

Muži jsou slabý i v oblasti sexuality - mnohokrát zažívá pouze jeden orgasmus. Myslím, že je to jedna ze špatně zvládnutelných záležitostí - mužský orgasmus se vztahuje pouze na pohlavní orgány, zatímco ženský orgasmus je absolutní a není spojen pouze s genitáliemi. Žena může mít nádherný zážitek, mnohokrát silnější, hlubší a obohacující. 

Špatné je to, že musí být vzrušeno celé její tělo a mnoho mužů se o toto nezajímá a mnoho z nich ženu využívá pouze jako sexuální nástroj, jen aby sám uvolnil své vnitřní sexuální napětí. Je dobré si uvědomit, že muž je uspokojen během několika krátkých minut, zatímco muž je již u konce, žena není ještě ani na začátku. Muži pomůže sex uvolnit se a ihned usne a žena se cítí využita. Aby muž se ženou byli skutečnými partnery během sexu, je třeba, aby se muž naučil nespěchat a aby se naučil i milostnou předehru. Nespěchat.....Milování by se oba měli naučit posunout na umělecký zážitek. 

Muži ženu v průběhu let připravili o vzdělání a finanční nezávislost. Udělali z žen závislé. Proč? Protože se muži bojí a z žen si mnohokrát dělají majetek. Podle hinduistů žena musela zemřít, pokud zemřel její muž - jaká sobeckost a žárlivost. Mnoho mužů jsou egoistickými.

Je třeba si uvědomit, že žena je rovna muži. Má to, co muž nemá a obráceně. Žena je schopna domov zaplnit láskou, s láskou o domov pečovat  a má cit starat se a pečovat o krásný domov. Není třeba, aby se jeden - muž či žena - cítili nadřazení či podřazení. 

Milující žena může pozdvihnout mužovo kreativitu.