Umělcova cesta

06.06.2019

Aneb setkání s vnitřním umělcem

12ti týdenní online program, který velmi jemně a láskyplně oslovuje vnitřního umělce v každém z nás a rozvíjí tento přirozený dar. Věřím, že propojení kreativity, sdílení a důvěry v bezpečný prostor bude všem příležitostí, jak se přirozeně otevřít svému potenciálu.

V tomto jedinečném online programu se podíváme na to, jak probudit svou uspanou kreativitu, kdo jsme, kam míříme, zbavíme se strachu a ukážeme si, jak si můžete stanovit jednotlivé kroky k dosažení vašich cílů.

Po dobu 12ti týdnů vždy každý týden dostanete jednu lekci, v které budou jak cvičení vycházející (nejen) z knihy Umělcova cesta, tak i podpůrné techniky (nejen) z oblasti koučování. Během celého procesu Vám budu k dispozici a každý z účastníků dostane vždy zpětnou vazbu na základě Vámi zaslaných úkolů, které jsou součástí jednotlivých lekcí.

Každý, kdo se do tohoto online programu přihlásí, má možnost každý měsíc 1 skype konzultace po dobu trvání Vašeho kurzu. 

Co ke kurzu potřebujete? Stačí notebook a připojení k internetu, aby jste si z e-mailu, kam vám budu zasílat jednotlivé lekce a odkud si je budete moci vytisknout. 

Cena 12ti týdenního online kurzu Umělcova cesta: 4.999,- / vč. podpory lektora po celou dobu kurzu*

Kde: odkudkoliv :-) 

Zahájení kurzu: kdykoliv - dle domluvy s lektorem 

Přihlášení do kurzu: asma@volny.cz**

Lektorka: Michaela Křížová, koučka a lektorka ženských kurzů

*při zahájení kurzu budete přidáni do uzavřené facebookové skupiny, kde budete moci sdílet s ostatními účastníky nejen během konání vašeho kurzu i po skončení programu ve vašem termínu.  

** do kurzu se zatím lze přihlásit pouze e-mailem, nyní však připravuji e-shop, odkud bude možné si kurz přímo objednat