Více plynout

28.06.2020

Dlouhou dobu jsem příliš tlačila sama na sebe, na život, na výsledek,...a přitom jsem zapomínala na to, že život je krásným darem, který nám umožňuje být. Být na Zemi a umožňuje nám tvořit svůj vlastní život. Stačilo se jen rozhodnout, vzít zodpovědnost za svůj vlastní život a tvořit radostné a naplňující. Spolu s tím si dovolit více plynout.

Plynout však není o tom jen tak sedět a čekat na to, až ta změna dorazí sama a že mi z neznámého místa spadne do klína přesně to, po chci. Stačilo začít přijímat vše, co mi do života přichází, bez hodnocení a věřit tomu, že mi Vesmír posílá přesně to, na co jsem připravena. Dovolila jsem to nepotřebné ze svého života odevzdat zdroji a věřit, že vše nic se neděje náhodou. Přeji sobě i druhým jen to nejlepší, protože vše nám vše vrací.

Přestala jsem si dělat zbytečné starosti ohledně toho, co bylo a nemohu to již změnit i ohledně toho, co bude.

Užívám si život naplno a každý okamžik se snažím plnit radostí.

Přestala jsem se srovnávat s druhými a učím se být autentická, sama sebou a naplněná radostí z toho, co tvořím. Vyšlapávám si svou vlastní cestu podle své intuice a svých zkušeností. Věřím těm vlnám Vesmírné lásky a pravdy a naslouchám tomu, co cítím, svým pocitům i intuici, ale i lidem z mého okolí. Vím, že druzí mi umí často přinést důležitou informaci k mému dalšímu rozvoji. Pochopila jsem, že není třeba se bát změny a že se stačí otevřít novým možnostem. 

Nyní už vím, že se stačí zamilovat do svého života a to, co mi vstupuje do cesty, je výzvou k posunu. 

Jak to ve svém životě máte vy? Daří se vám na vaší cestě plynout?

Pojďme tvořit tu svou cestu. 

S jemností a lehkostí.