Cesta k sobě

02.11.2019

Na individuálních (online) sezeních s klientkami (kromě jiného) řešíváme nepřijetí a nerespektu od okolí (od těch nejbližších). Jak nás však mohou druzí přijímat, když nerespektujeme sami sebe a místo toho, abychom si zametli před vlastním prahem, řešíme životy druhých (vždyť je někdy pohodlnější řešit život druhých, no ne?

Dnes jsem se rozhodla napsat dopis - třeba právě pro tebe, milá ženo, která tyto řádky právě čteš. 

Milá ženo,

pojď se  vydat na dobrodružnou výpravu od pupíku směrem na jih, kde budeme objevovat místo plné tajemství. Stačí si ruce na podbřišek položit přesně tak, jak vidíš na fotografii u tohoto příspěvku nahoře. Palce lehce pod pupík a ukazováčky spojit dole...

Co tam najdeme?

  • Zdroj ženské síly a energie.
  • Pramen tvé kreativity.
  • Původ tvé životnosti.
  • Klíč ke tvému sebevědomí, seberespektu, sebelásce.♡
  • Klíč k sobě samé.🗝

Vše, co od tebe tvá vnitřní žena, ta divoška hluboko uvnitř, žádá, je tvá láska a pozornost.

Proč jsme ochotné strávit hodiny v kadeřnictví, u kosmetičky, odtučnění, přifouknutí sem, odřezání tam, přibarvení tohodle a odbarvení tamtoho... ale věnujeme nulovou pozornost našemu ženskému středu? Pánevnímu dno a naší yoni?

Yoni je to místo, ze kterého pramení naše ženská energie, náš elán a chuť do života.

To vše se pak zrcadlí v našich vztazích.
Naše vlasy můžou mít sebelepší lesk a nehty sebelepší lak, ale jak nám to dopomůže k harmonii v intimním životě s partnerem či sama se sebou?

Z nedostatku harmonie v intimních oblastech pramení neshody, nejistoty, neuspokojení... následně na to navazují hádky, odcizování se, ne-city..

Cítíš-li podobnou ne-harmonii ve svém životě, mluv o tom.
Nezahrabávej to v sobě.
Sdílej to s kamarádkou.
Řeš to.
Jinak se to na sebe bude nabalovat jako sněžná koule a nakoulí se ti přímo na střechu tvého života.
A co pak?

Pojď to řešit teď - věřím, že to dokážeš. Vždyť v každé z nás je bohyně.

Pojď s námi - sama se sebou - strávit jeden den, kde budeš mít prostor věnovat se sama sobě, svému středu, sama sobě,....Chceš se věnovat sama sobě, strávit sama se sebou jeden den a mít prostor věnovat se svému středu - pánevnímu dnu? Pak Tě zvu na některý z jednodenních kurzů, jejichž přehled najdeš zde: Rozvrh

Těším se na Vás.