Zrcadlo naší duše

18.04.2020

Často dostávám otázky k tarotovému koučování a tak jsem se na dnešní den rozhodla nachystat povídání o tom, co vlastně tarotové koučování je.

Mnoho z nás má velké cíle a většina z nás jich chce rychle dosáhnout. V našem životě se často objevují různé stresové situace, které chceme lépe zvládat. Právě pro tyto situaci je určené tarotové koučování.

Tato metoda v sobě propojuje klasické koučování s tarotem. Během sezení snáze pochopíte danou situaci a rozhodnete se, zda ji změnit nebo přijmout. Podíváme se na svůj život, práci a další situace ve Vašem životě z jiné perspektivy, probudíte svou intuici a začnete účinněji využívat své vnitřní zdroje.

Během tarotového koučování zjistíte, co pro svůj úspěch můžete udělat vy sami. Tarotové koučování je strukturované a zaměřené na cíl a neustále se vrací přesně k tomu, čeho chcete v dané situaci dosáhnout. Obrázky na kartách zvládnou odhalit to, na co se nám samotným přijít nedaří a zároveň nám pomohou porozumět vlastnímu mentálnímu rozpoložení v mnoha životních situacích.

Mnoho lidí si představí, že během tarotového koučování budu mluvit především já a řeknu jim, co je čeká a co je nemine. To je však mylná představa - tarotové koučování je zaměřeno na cíl a vrací k tomu, čeho ve svém životě chceme dosáhnout. Při této metodě využívám zenový tarot.

Tarotové koučování nám napomáhá se rychleji dostat k podstatě věci a mnohem rychleji nám pomáhá pojmenovat vzniklou situaci a lépe jí vzít do svých rukou. Mnohem efektivněji tak najdeme i řešení.

Jakým způsobem pracuji?

Při sezení s klienty kladu důraz na to, abychom pracovali takovým způsobem práce, který bude ušitý na míru právě vám - při své práci se řídím etickým kodexem koučů a vše, s čím během sezení budeme pracovat, se nedostane k třetí straně.

Na samém počátku sezení pracujeme s ujasněním tématu a díky obrázkům si ujasňujeme cílový stav. K jednotlivým obrázkům, s kterými během sezení pracujeme, pokládám otázky a pracujeme tak i na jednotlivých krocích, jak dojít k cíli a jak překonat a využít překážky na dané cestě. Během sezení vytvoříme plán jednotlivých kroků, které pro vás budou motivující a jsou důležité ke zvládnutí cesty k cíli. Díky obrázkům, které si vytáhnete, vám mohou pomoci pojmenovat přesně to, co vám jinak pojmenovat příliš nejde.

Během sezení vám nikdo nebude nic vnucovat ani zakazovat a budete podpořeni v jednotlivých krocích k dosažení Vámi stanoveného cíle. . Myslím si, že neexistuje ošklivý a špatný obrázek.

Po ukončení sezení tak budete vybavení potřebnými nástroji a s radosti i chutí se tak můžete vydat do života, který bude skutečně podle vašich představ.

Často dostávám i otázku, kolik je třeba sezení?

Je doporučen balíček v minimálním počtu 5ti sezení, kdy jedno sezení trvá v rozsahu 60 - 75 minut.

Další krok je právě teď na vás :-) Ráda se stanu průvodcem na Vaší cestě k cíli