Nabídka

Tajemství pánevního dna

metodou 3x3

individuální i skupinové kurzy)

Cvičení je vhodné, když:

1. chcete zjistit, co přesně je pánevní dno, co ho tvoří, jakou má v našem životě funkci, s čím vlastně souvisí a jak s ním správně pracovat

2. se chcete připravit na těhotenství a nebo se vám nedaří otěhotnět - se chcete sami sobě opět věnovat i po porodu

3. máte chuť zlepší vztah sama k sobě, k vlastnímu ženství

4. máte nízkou hladinu ženských hormonů, nebo právě procházíte menopauzou

5. chcete zjistit, co přesně je pánevní dno, co ho tvoří, jakou má v našem životě funkci, s čím vlastně souvisí a jak s ním správně pracovat

- máte gynekologické obtíže, PMS, bolestivou menstruaci, bolesti kostrče, pánve, s poklesem pánevního dna apod.

Kde pracuji? V Příbrami, Praze, Františkových Lázních a v ostatních městech dle časových možností

Kontakt: asma@volny.cz

Provázení ženskou duší

(sezení po skypu)

Stojíte na rozcestí a chcete získat kompas, který vás nasměruje?

Chcete objevit samu sebe?

Chcete zjistit, kdo jste?

Pokud chcete zjistit to všechno a mnohem více, pak je pro Vás ideální právě tento online program.

U tohoto online programu stačí pouze počítač (notebook), připojení k internetu a skype.

Při sezení s klienty kladu důraz na to, abychom pracovali přesně takovým způsobem, který vám bude ušitý na míru. Při své práci se řídím etickým kodexem a vše, s čím během sezení budeme pracovat, se nedostane k třetí straně.

Po ukončení sezení tak budete vybavení potřebnými nástroji a s radostí i chutí se tak můžete vydat na cestu životem, který bude podle vašich představ.

Doporučený počet sezení: 5x

Délka jednoho sezení: 60 -75 minut

Kontakt: asma@volny.cz

Vědomá žena¨

(online kurz)

Chceš se začít cítit bezpečně ve svém těle?

Chceš zjistit, kdo jsi a kam míříš?

Přeješ si zklidnit své myšlenky?

Je tvá hlava plná myšlenek, které křičí jedna přes druhou, nedaří se vám na nic soustředit a přejete si své myšlenky usměrnit, ale nevíte, z jaké strany začít?

Možná jen nemáš zrovna ideální vztah sama se sebou a se svým tělem. Stačí jen pohled do zrcadla a tvá nálada začne kolísat a neustále se srovnáváš s druhými. Jednoduše se necítíš v pohodě sama se sebou a v některých chvílích by ses nejraději schovala nebo se vyměnila s někým druhým.

Možná jsi vyzkoušela již různé směry, ale žádný z nich nefungoval. Vím, jak ti je a jak se cítíš, ale dnes jsem sama sobě tím nejlepším přítelem.

Vytvořila jsem 4ti týdenní online program, který velmi jemně navazuje spojení s naším vlastním tělem, nitrem i vnitřní ženou a napomáhá nám rozvíjet náš vnitřní dar - intuici. V tomto kurzu i přeladíš samu sebe na krásnou vlnu lásky.

Tento kurz je pro vhodný pro ty ženy, které si chtějí urovnat myšlenky, chtějí si odpovědět na otázky např. Kdo jsem? Kam směřuji? či si chtějí urovnat své myšlenky.

Tento jedinečný online program je vhodný i pro ženy, které si přejí zažívat ve svém životě spokojenost, přátelství, sebelásku i uvolnění a to, jak být více sama sebou a vědomou ženou.

V průběhu kurzu se dozvíte, jak si dovolit vyrazit za tím, po čem toužíte a naučíte se rozpoznat, která z cest je právě pro vás tou nejlepší.

Tento online program trvá 4 týdny (28dnů) a to proto, abys prošla všemi cyklickými fázemi, které v průběhu měsíce zažíváme.

Komu je kurz určen?

1. Bylo-li ti již 18 let

2. Máš chuť a odvahu nakouknout pod hladinu viditelného a chceš na sobě pracovat

3. Chceš se přátelit sama se sebou a svým vlastním tělem

Cena za tento 4týdenní kurz: 3.199,-

Kurz probíhá online: kombinace konzultací po skypu a e-mailu

kontakt: asma@volny.cz

OM Chanting

OM Chanting je skupinová technika, která využívá transformační síly zvuku ÓM k aktivaci sebeharmonizujícího potenciálu účastníků. Tato technika transformuje negativitu v pozitivní energii, pomáhá čistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční a duchovní rovnováhu všech zúčastněných.

Láska se má sdílet. Prostřednictvím OM Chantingu se lidé setkávají v místních společenstvích a národech po celém světě, aby sdíleli pozitivní vibrace ÓM a svou lásku k Matce Zemi.

Tato praxe podporuje vnitřní klid, jasnost mysli, emoční svobodu a fyzické zdraví. Mnoho lidí zažívá pozitivní posun ve vědomí, díky kterému se pak ve svém životě těší většímu klidu, radosti a lásce. Díky výjimečnému požehnání vytváří OM Chanting vibrační frekvenci, která uvolňuje negativitu, transformuje ji a zaplavuje účastníky pozitivní energií.

Vibrační vlny, které v OM Chantingových kruzích vznikají, se šíří do vzdálenosti 2 kilometrů a vytvářejí tak harmonické, mírumilovné prostředí a jednotu mezi lidmi a přírodou. ÓM rezonuje v tělech účastníků i po skončení zpívání v kruhu a oni tak mohou sdílet pozitivní vibrace všude, kam jdou.