By Asma

Vše, co dělám, dělám s láskou.

 Inspiruji - Tvořím - Jsem.


Jmenuji se Michaela Křížová, jsem žena, lektorka a autorka sebe-rozvojových, prožitkových a poznávacích kurzů a workshopů. Miluji psaní motivačních článků na blog, komunikaci s lidmi, poznávání nového a setkávání s vámi ať již v rámci provázení ženskou duší, kurzů či u rituálů.  

Má cesta (sebe)poznání měla pomalý rozjezd, čekala mne řada změn a naučila jsem se, že je lepší žít život plný radosti a že je to cesta, která nikdy nekončí. 

Miluji poznávání nového. Miluji vše, co mi život a vesmír přináší. Miluji svůj život a miluji vše, co tvořím. 

Chcete-li se více přiblížit sami sobě, zažít změnu, radost i naplnění, ale nevíte kudy kam? Pak Vám posílám přehled toho, s čím vám mohu pomoci:

Provedu tě na tvé cestě domů, do tvého vlastního nitra 

Během online sezení ženy provázím pomocí intuitivního koučování rozmotat všechny uzly jejich mysli a spolu s tím jim napomáhám hledat odpovědi v jejich nitru i směr cesty.

A s jakými tématy ti mohu pomoci se dozvíš zde

Jsem průvodkyní cvičením pánevního dna a intuitivním tancem

 Poměrně často se mne mnoho klientů ptalo i na způsob, jak udržet své tělo v kondici a jak pracovat s ženským dospíváním, menstruací, těhotenstvím, proto jsem začala jsem pracovat i s ženskými skupinami. Mé kurzy cvičení jsou skvělé právě pro ty ženy, které rády vnímají přesně to, co se s jejich tělem děje, a během lekcí pohyb propojujeme s dechem. Tajemství pánevního dna zvládnou ženy všech věkových kategorií bez ohledu na váhu. 

Cítím, že mým posláním je klientům pomáhat na jejich cestě životem a prohlubovat jejich spojení se sebou samými.  Více o kurzech se dozvíš zde

Kde vlastně pracuji? 

Provázení ženskou duší (a ZDE se dozvíte, jak a s jakými tématy vlastně pracuji)  - online = po skypu. To lze odkudkoliv, stačí jen počítač, připojení k internetu a webkamera.

Kurzy cvičení a intuitivního tance -  Příbram, Praha, Františkovy Lázně a všude tam, kam mne pozvete.