By Asma

Vše, co dělám, dělám s láskou.
 

Jmenuji se Michaela, miluji život a na svých cestách se na svět ráda skrze hledáček objektivu jedním okem dívám...miluji cestování a kamkoli jdu, mám foťák téměř k ruce přirostlý a co jde, se tak zvěčnit snažím..

Mám ráda komunikaci s lidmi a poznávání nového.

Na své cestě životem jsem k sobě nechala přijít Zenový tarot, který umí rozložit pomocí obrázků krásný příběh napsaný pro každého z nás.  

Do mého života jsem vpustila i koučování, které poměrně často propojuji právě se zmíněným s tarotem. Tarotové koučování nám napomáhá se rychleji dostat k podstatě věci a mnohem rychleji nám pomáhá pojmenovat vzniklou situaci a lépe jí vzít do svých rukou. Mnohem efektivněji tak najdeme i řešení.

Poměrně často se mne mnoho klientů ptalo i na způsob, jak udržet své tělo v kondici a jak pracovat s ženským dospíváním, menstruací, těhotenstvím, proto jsem začala jsem pracovat i s ženskými skupinami. Mé kurzy cvičení jsou skvělé právě pro ty ženy, které rády vnímají přesně to, co se s jejich tělem děje, a během lekcí pohyb propojujeme s dechem. Tajemství pánevního dna zvládnou ženy všech věkových kategorií bez ohledu na váhu. 

Cítím, že mým posláním je klientům pomáhat na jejich cestě životem a prohlubovat jejich spojení se sebou samými.  

Kde pracuji? 

V Příbrami, Praze a všude tam, kam mne pozvete.