By Asma

Vše, co dělám, dělám s láskou.

 Inspiruji - Tvořím - Jsem.

  

Kdo je Michaela? 

Mám ráda komunikaci s lidmi a poznávání nového.

Průvodkyně ženské duše. Na své cestě životem jsem k sobě nechala přijít Zenový tarot, který umí rozložit pomocí obrázků krásný příběh napsaný pro každého z nás.  Obrázky z této sady napomáhají dostat se rychleji k podstatě věci a mnohem rychleji napomáhají pojmenovat vzniklou situaci a lépe jí vzít do svých rukou. Mnohem efektivněji tak společně najdeme řešení, další směrování, všechny odpovědi v našemu nitru a mnohem více.

Průvodkyně cvičením pánevního dna a intuitivního tance. Poměrně často se mne mnoho klientů ptalo i na způsob, jak udržet své tělo v kondici a jak pracovat s ženským dospíváním, menstruací, těhotenstvím, proto jsem začala jsem pracovat i s ženskými skupinami. Mé kurzy cvičení jsou skvělé právě pro ty ženy, které rády vnímají přesně to, co se s jejich tělem děje, a během lekcí pohyb propojujeme s dechem. Tajemství pánevního dna zvládnou ženy všech věkových kategorií bez ohledu na váhu. 

Cítím, že mým posláním je klientům pomáhat na jejich cestě životem a prohlubovat jejich spojení se sebou samými.  

Fotografka vyprávějící skrze fotky příběh. Miluji život a na svých cestách se na svět ráda skrze hledáček objektivu jedním okem dívám...miluji cestování a kamkoli jdu, mám foťák téměř k ruce přirostlý a co jde, se tak zvěčnit snažím.. 

Kde pracuji? 

Provázení ženskou duší (je velké množství témat, která se dají na sezení řešit, stačí si jen domluvit úvodní konzultaci, kde to téma na daná sezení definujeme) - online = po skypu. To lze odkudkoliv, stačí jen počítač, připojení k internetu a webkamera.

Kurzy cvičení a intuitivního tance -  Příbram, Praha, Františkovy Lázně a všude tam, kam mne pozvete.