Online kurz tarotu 

"Naučím vás jedinečným způsobem, jak porozumět kartám tak, aby se staly nedílnou součástí tvého osobního rozvoje, skrze který můžeš poznat sama sebe


Tento online kurz je jedinečný, originální a přizpůsobený každému z vás, kdo se do něj rozhodnete přihlásit. Každý den pohlížíme do zrcadla, abychom zkontrolovali a poupravili naší vnější tvář. Stejně tak důležité je dívat se i do zrcadla, které nám odráží naší vnitřní tvář. A právě tu naší vnitřní tvář odráží obrázky tarotu. 

Toužíš se vyznat sama v sobě, chceš poznat, kdo jsi, toužíš po změně a nevíš, kudy se vydat? 
Pak je tady online kurz tarotového (sebe)koučování, kdy tarot je zrcadlem naší duše. 

Co vlastně takový online kurz tarotu je?  

Je to ucelená výuka tarotových karet a toho, co vlastně Tarot je a co nám obrázky jednotlivých karet mohou sdělit. Jednotlivé lekce zasílám v příloze na vaší e-mailovou adresu. Každá z lekcí obsahuje úkol, který splníte a zašle zpět. Já úkol (výklad) okomentuji a odešlu maximálně do čtyř dnů od obdržení. Obrázky tarotu si rozebíráme postupně již od první lekce

Kurz je postaven tak, aby k poznání jednotlivých karet i sama sebe docházelo hravou formou bez lpění. Na kurzu je jedinečný prožitek při pronikání do jednotlivých významů karet s hravostí a lehkostí.  

Co se v online kurzu dozvíš a naučíš?

- jak si vybrat tu vhodnou tarotovou sadu právě pro tebe

- jaké jsou mýty o tarotu
- jak lépe poznat samu sebe
- staneš se tvůrcem svého života
- snáze pronikneš do svého nitra ke všem odpovědím
- hravě a kreativně pronikneš do poselství jednotlivých tarotových karet bez zbytečného biflování 
- a mnoho dalšího


Tento online kurz je pro Tebe vhodný, pokud Tě karty vždy přitahovaly, chceš se s kartami naučit pracovat s lehkostí a hravostí a hledáš tak cestu, jak pomoci sama sobě. 

Zahájení kurzu: kdykoliv - záleží na vzájemné domluvě. Ke kurzu Vám stačí možnost připojení k internetu, počítač a e-mail.  

Jak bude kurz probíhat? Týden po týdnu si budeš procházet jednotlivé lekce, které každý týden obdržíš e-mailem a postupně se se svou tarotovou sadou naučíš komunikovat.

Tento kurz probíhá pouze online, budeš tak potřebovat připojení k internetu, aby sis mohla v klidu procházet jednotlivé lekce, ke kterým budeš postupně dostávat přístup, balíček tarotových karet (nevíš-li, jaká je ta správná sada právě pro Tebe, pak i to se dozvíš právě v kurzu)

Cena: 3.500,- / osoba*
*pokud tento kurz chceš někomu darovat, lze vystavit i dárkový poukaz.
Přihlášení do kurzu: asma@volny.cz