Online kurz tarotu

Tento kurz není žádné biflování významů karet! Naopak - tento kurz je jedinečný, originální a přizpůsobený každému z vás, kdo se do něj rozhodnete přihlásit. Každý den pohlížíme do zrcadla, abychom zkontrolovali a poupravili naší vnější tvář. Stejně tak důležité je dívat se i do zrcadla, které nám odráží naší vnitřní tvář. A právě tu naší vnitřní tvář odráží obrázky tarotu.

Významy jednotlivých obrázků tarotu si můžete zjistit kdekoliv z dostupné literatury a internetu. To, co je na tomto kurzu jedinečné, je osobní prožitek při pronikání tajů obrázků tarotu. Co je také jedinečné je zpětná vazba na vaší práci s obrázky.

Tento kurz je určen jak vám, kteří s tarotem pracovat právě začínáte, ale i vám, kteří s tarotem již nějakou dobu pracujete a toužíte objevit nová zákoutí.

Kurz vás rozhodně nenaučí číst budoucnost a být jen pasivním příjemcem informací. 

Toužíš se vyznat sama v sobě, chceš poznat, kdo jsi, toužíš po změně a nevíš, kudy se vydat? Pak je tady online kurz tarotového (sebe)koučování, kdy tarot je zrcadlem naší duše.

Co vlastně takový online kurz tarotu je?

Je to ucelená výuka tarotových karet a toho, co vlastně Tarot je a co nám obrázky jednotlivých karet mohou sdělit. Jednotlivé lekce zasílám v příloze na vaší e-mailovou adresu. Každá z lekcí obsahuje úkol, který splníte a zašle zpět. Já úkol (výklad) okomentuji a odešlu maximálně do čtyř dnů od obdržení. Obrázky tarotu si rozebíráme postupně již od první lekce

Tento kurz probíhá pouze online (obsahuje 8 lekcí ve formě e-mailů + zpětnou vazbu k práci s tarotem), budeš tak potřebovat připojení k internetu, aby sis mohla v klidu procházet jednotlivé lekce, ke kterým budeš postupně dostávat přístup, balíček tarotových karet (nevíš-li, jaká je ta správná sada právě pro Tebe, pak i to se dozvíš právě v kurzu)

Individuální online kurz

U individuálního kurzu je jeho zahájení na vzájemné domluvě.

 Cena kurzu je při přihlášení 4.500,-


Skupinový online kurz

Nový termín skupinového kurzu bude brzy vypsán

Cena:  4.500,- 

*pokud tento kurz chceš někomu darovat, lze vystavit i dárkový poukaz.

Přihlášení do kurzu: michaela@byasma.cz


Objednávka online kurzu tarotu