Probouzení ženské energie

Tento online program je tady pro ty z vás, které se chcete přiblížit samy sobě a probudit svou ženskou energii. 

V dřívějších dobách si ženy byly vědomy toho, že lůno je místem největší síly, jíž mohou vládnout: síly tvořit na všech úrovních. 

Proč je vlastně energetické centrum lůna zásadní pro spokojenou existenci a štěstí žen, bez ohledu na jejich věk a kondici?

Jak plně přijmout své ženství v mužsky orientovaném světě?

Zvu vás ke krásným a zajímavým úvahám, meditacím a cvičením, které jsou určené nám všem ženám - bez ohledu na to, zda mají či nemají menstruaci a své lůno. 

Během tohoto online programu po dobu 16 dnů vám každý den ráno přistane ve schránce e-mail s jednotlivými úkoly a po celou dobu tohoto programu budete mít plnou podporu v uzavřené facebookové skupině, kde se budete moci podporovat navzájem a zároveň v této uzavřené skupině i na e-mailu budete mít i mou plnou podporu skrze další příspěvky.

Bude opravdu na každé z vás, jak s jednotlivými cvičeními a tipy v tomto online programu naložíte a jakým způsobem své rozhodnutí žití v souladu samy se sebou zasadíte do svého života.  

Pojďte si každý den udělat pár minut na sebe a zařaďte do svého života jednu z nabízených praxí a dopřát si pravidelná krátká zastavení a dovolit si poznávat samu sebe, své lůno a spolu s tím probudit svou ženskou energii.

Akční cena tohoto programu je 690,-

Tento 16denní online program začíná již 15.6.2020 a tak se neváhejte přihlásit již teď na e-mailu michaela@byasma.cz.

Probouzení ženské energie

online program