Provázení ženskou duší


Jsem průvodkyní žen na cestě domů. Domů do své duše,do svého nitra, tam, kde každá z nás má všechny své odpovědi....Během online sezení vás zavedu do těch nejhlubších míst, které stojí za to objevit.

S čím během sezení mohu pomoci?

Učím ženy, jakým způsobem se mohou znovu zamilovat samy do sebe. Proč je vlastně sebeláska v našem životě tak důležitá a co vše v našem životě ovlivňuje, když nemáte ráda sama sebe?

Převzetí zodpovědnosti za svůj vlastní život. Zbavit se strachu a vzít život do svých vlastních rukou. Přijmout svou nedokonalost a radovat se z chyb, které v životě děláte - protože jen díky nim se můžete dále posouvat a růst.

Nastavit si a zvědomit své hranice. Kde vlastně ve svém životě na hranice narážíte a k čemu jsou dobré? Jaké to je vystoupit ze své komfortní zóny?

Učím komunikaci. Tak, aby jste uměla vyjádřit svůj názor, pocit,..tak, aby vám druzí rozuměli.

Učím pracovat i s emocemi a jak je dostat pod kontrolu. Dovolte si projevit a prožívat své emoce bez výčitek.

Jak zažívat pohodovou menstruaci či jak se nachystat na těhotenství, porod, jak se dostat zpět do pohody po porodu,..... 

Mezi mé nástroje patří intuitivní práce s obrázky tarotu a vizualizace. Během sezení tak pracujeme i s vnitřními obrazy a společně objevujeme, jak lze s danou situací pracovat.


Tu cestu k  řešení objevíme společně. Potkáme se z pohodlí vašeho domova skrze skype 💻. Nikam tak nemusíte cestovat. Vy si jen nachystejte ta témata, která řešíte (může být jedno, ale i několik). Bude-li jich víc, pomohu vám vybrat to nejdůležitější, od kterého je třeba začít. .Během sezení se uvidíme skrze webkameru. Není se čeho bát, vy uvidíte i ty obrázky, které padnou a společně si je rozebereme. Skrze pokládané otázky velmi rychle uvidíte, jak snadné je spojit sama se sebou. 


Co k setkání potřebujete?

♾Chuť na sobě pracovat

♾💻s webkamerou + připojení k internetu + skype

Nejde o žádná kouzla, obrázky tarotu nám během sezení slouží k přiblížení se danému tématu a aby ses dostala tam, kam potřebujete.

S obrázky tarotu pracuji více jak 14 let, spolu s tím se stále věnuji osobnímu rozvoji - ano, každý z nás na sobě pracuje 😉

Po ukončení sezení budete vybavení potřebnými nástroji a s radostí i chutí se tak můžete vydat na cestu životem, který bude podle vašich představ. Máte-li chuť i vy na sobě pracovat, odrazit se, chcete zjistit, kdo jste a kam směřujete, pak mi napište na e-mail michaela@byasma.cz a určitě řešení najdeme 😉

Cena: 1.500,- / online setkání / 75 minut

V případě sezení po 18.hodině, o víkendech a svátcích je základní cena s příplatkem 200,- / hod / k základní ceně za 75 minut

Balíčky (online) sezení:

Balíček S.....................................3.500,- / 3x online sezení*

Balíček M..................................................6.000 Kč / 5x online sezení*

*při zrušení termínu 24 hodin a méně před plánovaním sezenim, nutné uhradit storno poplatek ve výši ceny sezení

Objednání sezení Provázení ženskou duší

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.