Průvodkyně ženskou duší

Ta pravá cesta vede dovnitř, odkud můžeme pozorovat vlastní tělo a dívat se na něj ze svého nejniternějšího bytí. 
 

Každý z nás má fyzické tělo jako schránku pro svou duši a aby se naše duše cítila dobře, musíme o sebe dobře pečovat.

Menstruace

20.11.2019

Menstruace - to slovo, které je pro mnoho lidí stále velkým tabu. A vlastně ten "moderní" přístup k cykličnosti a menstruaci nám jasně dává najevo, že je to něco, o čem víme, ale je možná v pořádku "to" ignorovat a nemluvit o tom.

Moudrost lůna

10.11.2019

Není to tak dlouho, kdy jsem četla knihu s názvem Moudrost lůna a neustále jsem se setkávala s otázkami typu, proč čtu o tom, co máme my ženy tam dole a že je přeci jasné, co tam každá z nás má, no ne? Ano, možná tu teorii, co se tam fyzicky nachází, máme zmáknutou, ale pro mě je lůno centrem ženské ...

Cesta k sobě

02.11.2019

Na individuálních (online) sezeních s klientkami (kromě jiného) řešíváme nepřijetí a nerespektu od okolí (od těch nejbližších). Jak nás však mohou druzí přijímat, když nerespektujeme sami sebe a místo toho, abychom si zametli před vlastním prahem, řešíme životy druhých (vždyť je někdy pohodlnější řešit život druhých, no ne?

Chcete se nachystat na pohodové těhotenství nebo jste po porodu, cvičíte, žijete zdravě a přesto se necítíte úplně fit a vnímáte, že potřebujete ještě navíc? Lékař vám doporučil cvičení na svaly pánevního dna, ale neporadil vám jak na to a rady na internetu nejsou nic moc?

Dýchej

20.10.2019

Dech je s námi od samého počátku až do samého konce. Bez dechu by nebyl náš život.

Cesta do nitra

20.10.2019

Vím, že každý z nás ví, ale právě teď posílám jen malé připomenutí....

Když se s ženami z mého okolí dostaneme na téma hormonální antikoncepce, často dostávám otázku, jak dlouho antikoncepci neberu a kdy jsem se začala ladit sama na sebe, své tělo a jeho potřeby? Odpověď je celkem jednoduchá, antikoncepci jsem nikdy nebrala, vždy mi tak nějak přirozeně přišlo vnímat samu sebe a hlavně své tělo, které mi svými signály...

OM Chanting

05.10.2019

Než se pustím do samotného vyprávění mého příběhu s touto technikou, pak chci nejprve odpovědět na to, co vlastně OM Chanting je?

Přátelství

30.09.2019

Před nedávnem jsem dostala otázku na to, co je pro mě přátelství? Co jsem odpověděla, ale dala jsem si na širší odpověď trochu času a ten čas právě (věřím) dozrál a ráda bych se s Vámi o to podělila.