Reference

Inspirujte se ze zkušeností těch, kteří mých služeb využili. 

Denisa Dvořáčková

Lektorka angličtiny 

www.dartenglish.cz

Díky Míši jsem měla tu možnost zažít jaké to je otevřít dveře sama k sobě. Koukat se do míst, kam se nerada dívám. Dveře jsou otevřené a mě čeká spousta práce na cestě přijetí mých emocí. Míša mě provedla vlastní duší s naprostou jistotou a lehkostí a já mám pocit, že se mám kam vracet pro radu. Děkuji!

Lenka Šůchová

Project manager

Míšo, 

chci Vám poděkovat za individuální online sezení, které jsem s Vámi měla před dvěma týdny. 

Byla jsem mile překvapená, co vše je možné se za 30-45 minut prostřednictvím Osho Zen Tarotu dovědět. Byla to pro mě zcela nová zkušenost, spolupráce obou stran, kdy karty byly vybrány Vámi a já jsem měla říct, co na které konkrétní kartě vidím/vnímám. 

Celé setkání bylo pro mě milým překvapením a zároveň silně motivující. Sezení s Vámi mělo velkou hloubku s přesahem do tady a teď. Jsem ráda, že jsme se potkaly. 

Přeji Vám příjemné jaro a řady dalších spokojených klientů. 

Lenka

Lucie Krasanovská Špačková

Maminka, instruktorka psychomotorického vývoje, lektorka 

www.spackohratky.webnode.cz 


S Míšou jsem absolvovala online sezení - s pomocí Osho zen tarotu. Cítila jsem se velmi dobře, v bezpečí a Míši milé jednání a vedení mě přivedlo na spoustu odpovědí a velmi mě uklidňovalo.

Míša je moc milá, vše vede velmi jemně, pomocí správných otázek a zkušeností Vás navede k sobě...A pokud se ztratíte tak jako já, velmi ráda Vám ukáže cestu domů...Jsem velmi ráda, že mohu Míšu doporučit dále, protože jestli se někdy na tomhle světě ztratíte, tak si přejte potkat Míšu, ona Vás na Vaší cestu zaručeně dovede!!!

Děkuji za vše

Jana Longauerová

Have less, feel better 


Dnes som absolvovala sedenie s Misou a ako zamer som si stanovila vacsie prepojeni so svojou intuiciou. 

Misa pracuje s Osho zen tarotem a bola to moja prva skusenost s nimi. Misa ma svojimi skvelomo volenymi dotazmi vedela dobre naviest k podstate toho, co riešim, k videniu souvislostí tam, kde som ich predtým neviděla a nachadzaniu svojich vlastných odpovedí. 

Cele sedenie prebiehalo vo voelmi prijemnej a uvolnenej atmosfere, 75 minut uplynulo velmi rychlo a cas sme vyutili velmi efektivne. 

Michaela Hůlková


DOPORUČUJI! K online sezení s Míšou jsem se dostala náhodou. Nevěděla jsem co čekat, ale po skončení cca hodinového povídání za pomoci tarotových karet jsem měla velmi příjemný pocit. Komunikace byla nenucená a uvolněná. Zároveň jsme se dostaly na dost zajímavá témata a souvislosti. Pro mě osobně to bylo velmi inspirující a přínosné sezení. Díky!