Tarotové koučování

O tom, co je tarotové koučování, mýty o tarotu a o práci s obrázky
 

Psaní deníku

31.05.2020

"Mám chuť být doma. Teď potřebuji teplo a huňatou deku a voňavý čaj. Nechci ještě nic začínat. Nejvíc ze všeho si teď potřebuji srovnávat věci v hlavě a dělat pořádek s tužkou a deníkem v ruce. Nechci si zaplácnout diář hromadou aktivit a spíš se jen naciťuji, co bude pro mě v následujícím období to pravé. Jsem zvědavá, jaké další...

Často dostávám otázky k tarotovému koučování a tak jsem se na dnešní den rozhodla nachystat povídání o tom, co vlastně tarotové koučování je.

Mýty o Tarotu

17.04.2020

Tarot, stejně tak jako vše, co je jen trochu zahalenou jakousi rouškou tajemství, provází mnoho mýtů. Do tohoto článku jsem nachystala 3 časté mýty, s kterými se často setkávám. Těch mýtů o tarotu je mnohem víc, právě teď o všech mám rozepsaný e-book, který bude již bzry ke stažení.

Důvěra

14.12.2019

Nemarni svůj život tím, že budeš řešit, co bylo a co bude. Užívej si toho, co je právě teď a spolu s tím důvěřuj životu. S důvěrou se otvírá něco nesmírného a tento život se tak přestává být i obyčejným životem a stane se bohatým. Když je srdce nevinné a zdi okolo padly, jsi spojen s nekonečnem.

Dokončení

07.12.2019

Konec roku 2019 se nám nezadržitelně blíží a při dnešním domíchání balíčku karet Zenového tarotu jsem vytáhla kartu Dokončení. Náhoda? Nemyslím si. Proč? Protože náhody neexistují a vše je, tak jak to má být.

My jsme svět

30.11.2019

Další vytaženou kartou z balíčku Zenového tarotu je karta My jsme svět. Obrázek, na němž je lidstvo zobrazeno jako duha bytostí tančících kolem země a přitom se drží za ruce v radosti a vděčnosti za dar života. Tato karta je pro mne kartou představující období komunikace a sdílení bohatství, které do toho celku přináší každý z nás. Z našich...

Existence

22.11.2019

Na lotosovém listu sedí nahá postava a svým zrakem sleduje krásu noční oblohu. Uvědomuje si, že domov není tím fyzickým místem ve vnějším světě, ale je to ten vnitřní stav uvolnění a přijetí.

Procitnutí

16.11.2019

V této sekci zaměřené na Tarotové koučování jsem se rozhodla pravidelně sdílet i to, jak vnímám významy vytažených karet z tarotových sad, které při své práci využívám. Nejčastěji používám sadu Osho zen tarot, kdy jednotlivé obrázky vytváří opravdu krásné příběhy a vše dávají do souvislostí.

Přátelství

30.09.2019

Před nedávnem jsem dostala otázku na to, co je pro mě přátelství? Co jsem odpověděla, ale dala jsem si na širší odpověď trochu času a ten čas právě (věřím) dozrál a ráda bych se s Vámi o to podělila.