Vědomá žena

aneb začni tvořit takový život, po kterém toužíš


Možná jen nemáš zrovna ideální vztah sama se sebou a se svým tělem. Stačí jen pohled do zrcadla a tvá nálada začne kolísat a neustále se srovnáváš s druhými. Jednoduše se necítíš v pohodě sama se sebou a v některých chvílích by ses nejraději schovala nebo se vyměnila s někým druhým.

Možná jsi vyzkoušela již různé směry, ale žádný z nich nefungoval. Vím, jak ti je a jak se cítíš, ale dnes jsem sama sobě tím nejlepším přítelem.

Přijmi pozvání k 12ti týdenní on-line programu, který velmi jemně navazuje spojení s naším vlastním tělem, nitrem i vnitřní ženou, napomáhá nám rozvíjet náš vnitřní dar - intuici a probouzí našeho vnitřního umělce. V tomto on-line programu i přeladíš samu sebe na krásnou vlnu kreativity a (sebe)lásky. 

Tento jedinečný online program je vhodný i pro ženy, které si přejí zažívat ve svém životě spokojenost, přátelství, sebelásku i uvolnění a to, jak být více sama sebou a vědomou ženou.

V průběhu těch 12týdnů se dozvíte, jak si dovolit vyrazit za tím, po čem toužíte a naučíte se rozpoznat, která z cest je právě pro vás tou nejlepší.

V tomto on-line programu velmi jemně a láskyplně oslovíte svou vnitřní ženu a vnitřního umělce, které se skrývají v každém z nás a během těchto 12týdnů rozvinete svůj přirozený dar. Věřím, že propojení kreativity, sdílení a důvěry v bezpečný prostor bude všem příležitostí, jak se přirozeně otevřít svému potenciálu.

V tomto jedinečném programu se podíváme na to, jak probudit svou uspanou kreativitu, kdo jsme, kam míříme, zbavíme se strachu a ukážeme si, jak si můžete stanovit jednotlivé kroky k dosažení vašich cílů.

Po dobu 12ti týdnů vždy každý týden dostanete jednu lekci, v kterých objevíte podpůrná cvičení a techniky (nejen) z oblasti (sebe)koučování. Během celého procesu Vám budu k dispozici a každý z účastníků má možnost pravidelně zasílat vypracované úkoly, na které dostane i zpětnou vazbu.

Zahájení programu: 8.3.2021

 Cena: 3.500,-

Přihlášení na e-mailu michaela@byasma.cz nebo skrze formulář níže.

Vědomá žena

aneb probuď svou vnitřní ženu a kreativitu