Vědomá žena

(online kurzy)

Chceš se začít cítit bezpečně ve svém těle?

Chceš zjistit, kdo jsi a kam míříš?

Přeješ si zklidnit své myšlenky?

Je tvá hlava plná myšlenek, které křičí jedna přes druhou, nedaří se vám na nic soustředit a přejete si své myšlenky usměrnit, ale nevíte, z jaké strany začít?

Možná jen nemáš zrovna ideální vztah sama se sebou a se svým tělem. Stačí jen pohled do zrcadla a tvá nálada začne kolísat a neustále se srovnáváš s druhými. Jednoduše se necítíš v pohodě sama se sebou a v některých chvílích by ses nejraději schovala nebo se vyměnila s někým druhým.

Možná jsi vyzkoušela již různé směry, ale žádný z nich nefungoval. Vím, jak ti je a jak se cítíš, ale dnes jsem sama sobě tím nejlepším přítelem.

Vytvořila jsem 4ti týdenní online program, který velmi jemně navazuje spojení s naším vlastním tělem, nitrem i vnitřní ženou a napomáhá nám rozvíjet náš vnitřní dar - intuici. V tomto kurzu i přeladíš samu sebe na krásnou vlnu lásky.

Tento kurz je pro vhodný pro ty ženy, které si chtějí urovnat myšlenky, chtějí si odpovědět na otázky např. Kdo jsem? Kam směřuji? či si chtějí urovnat své myšlenky.

Tento jedinečný online program je vhodný i pro ženy, které si přejí zažívat ve svém životě spokojenost, přátelství, sebelásku i uvolnění a to, jak být více sama sebou a vědomou ženou.

V průběhu kurzu se dozvíte, jak si dovolit vyrazit za tím, po čem toužíte a naučíte se rozpoznat, která z cest je právě pro vás tou nejlepší.

Tento online program trvá 4 týdny (28dnů) a to proto, abys prošla všemi cyklickými fázemi, které v průběhu měsíce zažíváme.

Komu je kurz určen?

1. Bylo-li ti již 18 let

2. Máš chuť a odvahu nakouknout pod hladinu viditelného a chceš na sobě pracovat

3. Chceš se přátelit sama se sebou a svým vlastním tělem

Cena za tento 4týdenní kurz: 3.199,-

Kurz probíhá online: kombinace konzultací po skypu a e-mailu

kontakt: asma@volny.cz